Polska to jest piękne, fantastyczne i historyczne państwo. Ja myślę, że Polska jest piękna, bo wszystko jest czyste, i domy, i budynki są piękne, a niektóre nawet dziwne. Ale Polska próbuje się odróżniać od innych miejsc w Europie, i to dla mnie jest unikat, że chcą być lepsi i inni.

Jeszcze Polska ma pyszne i niezapomniane jedzenie. Pierogi i bigos to klasyczne jedzenie na święta. A jedno z najlepszych pysznych dań w Polsce, i to danie większość razy je się u babci, to oczywiście schabowy. W mojej opinii, jak nie wiesz, co to jest schabowy, ja bym cię nie traktował jak prawdziwego Polaka.

Dla mnie, i wiem, że dla wielu innych osób też, Polska to bardzo, ale to bardzo historyczne państwo. Na przykład ze starej fabryki powstała największa galeria handlowa w Europie. I to jest Polska, która to umie tylko zrobić.

Najlepszą funkcją Polski jest pogoda. W zimie jest śnieg i nawet -20 stopni. I to ja lubię, o cóż więcej można prosić, dla mnie to wystarczy. A jak jest lato, to jest nawet 30 stopni. Od -20 do 30 stopni - to najlepsza pogoda na świecie.