W sobotę klasa GCSE odebrała nagrodę za zajęcie I miejsca w konkursie wiedzy o patronie naszej szkoły. Był film, pizza, pop corn i napoje. Ten dzień był również świetną okazją na odpoczynek po całym roku ciężkiej pracy, który dla części uczniów skończył się w dniu 12 czerwca ostatnią częścią egzaminu GCSE.