Dzień dobry,
Na ostatnich zajęciach skończyliśmy omawiać wydarzenia związane z udziałem polskich pilotów w Bitwie o Anglię. Płynnie przeszliśmy do kolejnego tematu z naszej książki. Tym razem rozmawialiśmy o wielkich Polakach, którzy rozsławili nasz kraj na cały świat.
Wspólnie czytaliśmy i młodzież odpowiadała na pytania do fragmentów opisu wydarzeń z „W pustyni i w puszczy” H. Sienkiewicza.
Do zobaczenia w sobotę,
Patrycja