Dzień dobry
Dzisiaj miałem ogromną przyjemność zastępować panią Lidię w klasie "0".
Po sprawdzeniu obecności porozmawialiśmy o zbliżających się wakacjach. Dzieci dzieliły się wiadomościami na temat wakacji oraz bezpiecznego spędzania czasu latem, jak się zachować , co ubierać.
Dzieci wykazały się dużą wiedzą na ten temat.
Po przerwie zajęliśmy się robieniem laurek z okazji Dnia Ojca.
Wszystkim Tatom życzymy udanego Dnia Ojca.
Pozdrawiam
Michał Wickiewicz