Dzień dobry 

Dzisiaj miałem ogromną przyjemność zastępować panią Lidię w klasie "0". 

Po sprawdzeniu obecności porozmawialiśmy o zbliżających się wakacjach. Dzieci dzieliły się wiadomościami na temat wakacji oraz bezpiecznego spędzania czasu latem, jak się zachować , co ubierać. 

Dzieci wykazały się dużą wiedzą na ten temat. 

Po przerwie zajęliśmy się robieniem laurek z okazji Dnia Ojca. 

Wszystkim Tatom życzymy udanego Dnia Ojca. 

Pozdrawiam 

Michał Wickiewicz