Dzień dobry
Temat 1 - W czytance przeczytaliśmy tekst o Henryku Wieniawskim ze strony 166 oraz Tomaszu Edisonie, ze strony 170.
Wykonaliśmy również wszystkie zadania pod obydwoma tekstami.
Przerwę spędziliśmy na boisku.
Po przerwie zajęliśmy się gramatyką.
Jako ostatni temat z ortografii wzięliśmy na tapetę pisownię wyrazów z "ż".
W ćwiczeniach wykonaliśmy zadania od 1 do 8 ze stron 161-166.
Następnie zrobiliśmy zadanie 1, 2, i 3 ze strony 167-168.
W domu - w ćwiczeniach dokończę zadanie 4, 5, 6, 7 i 8 ze stron 169-171 ( niebieskie ćwiczenia).
Do zobaczenia za tydzień
Joanna Wickiewicz