Dzień dobry

Temat 1 - W czytance przeczytaliśmy tekst o Henryku Wieniawskim ze strony 166 oraz Tomaszu Edisonie, ze strony 170. 

Wykonaliśmy również wszystkie zadania pod obydwoma tekstami. 

Przerwę spędziliśmy na boisku. 

Po przerwie zajęliśmy się gramatyką. 

Jako ostatni temat z ortografii wzięliśmy na tapetę pisownię wyrazów z "ż". 

W ćwiczeniach wykonaliśmy zadania od 1 do 8 ze stron 161-166. 

Następnie zrobiliśmy zadanie 1, 2, i 3 ze strony 167-168. 

W domu - w ćwiczeniach dokończę zadanie 4, 5, 6, 7 i 8 ze stron 169-171 ( niebieskie ćwiczenia). 

Do zobaczenia za tydzień 

Joanna Wickiewicz