Dzień dobry
Temat 1 -Dziewczyna z kraju "na niby"- czytanka strona 154. Porozmawialiśmy na temat bujnej wyobraźni, czy pomaga czy przeszkadza.
Temat 2 - Wycieczka nad jezioro - czytanka strona 163. Wykonaliśmy zadanie 1 ze strony 164 pod tekstem.
Przerwę spędziliśmy na boisku , korzystając z pięknej pogody.
Po przerwie zajęliśmy się gramatyką.
Dokończyliśmy liczebnik porządkowy - w ćwiczeniach wykonaliśmy zadania od 2 do 8 ze stron 145-149.
Następnie przypomnieliśmy sobie zasady pisowni wyrazów z "h" oraz "ch".
Wykonaliśmy zadania od 1 do 8 ze stron 150-155.
Na koniec zrobiliśmy zadanie od 1 do 6 ze strony 156-160.
Pięknie dziękuję wszystkim za ogrom pracy wykonanej na zajęciach.
Do zobaczenia za tydzień.
Joanna Wickiewicz