Dzień dobry

Temat 1 -Dziewczyna z kraju "na niby"- czytanka strona 154. Porozmawialiśmy na temat bujnej wyobraźni, czy pomaga czy przeszkadza. 

Temat 2 - Wycieczka nad jezioro - czytanka strona 163. Wykonaliśmy zadanie 1 ze strony 164 pod tekstem. 

Przerwę spędziliśmy na boisku , korzystając z pięknej pogody. 

Po przerwie zajęliśmy się gramatyką. 

Dokończyliśmy liczebnik porządkowy - w ćwiczeniach wykonaliśmy zadania od 2 do 8 ze stron 145-149. 

Następnie przypomnieliśmy sobie zasady pisowni wyrazów z "h" oraz "ch". 

Wykonaliśmy zadania od 1 do 8 ze stron 150-155. 

Na koniec zrobiliśmy zadanie od 1 do 6 ze strony 156-160. 

Pięknie dziękuję wszystkim za ogrom pracy wykonanej na zajęciach. 

Do zobaczenia za tydzień. 

Joanna Wickiewicz